Uwaga szkolenie

speakers-414560_1920

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków Stowarzyszenia na spotkanie szkoleniowe, które odbędzie się 14 grudnia 2015 r. w godzinach 18:00-20:00 w Hotelu Colibra przy ul. Wolskiej 191.

Temat I:
Ryzyka w spółkach celowych
Prelegent: Adam Chwalisz

Temat II:
Mroczna Triada – osobowości pracownika, a ryzyko nadużyć w organizacji
Prelegent: Mariola Wołoszyn

Szkolenie premiowane jest 2 punktami CPE

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia do 12 grudnia do godziny 20:00

Adam Chwalisz – CGAP, CFE, Dyrektor Biura Kontroli w PGE Energia Odnawialna S.A.. Posiada uprawnienia audytora wewnętrznego określone w ustawie o finansach publicznych. Prezes PIKW w latach 2010-2011. Zdany egzamin z metodyki Prince 2 – poziom Foundation. Prawnik, ukończone studia podyplomowe na kierunkach rachunkowość oraz bankowości i finansów. Doświadczony trener i wykładowca zagadnień związanych z systemami kontroli wewnętrznej oraz audytu wewnętrznego. Certyfikowany Audytor Sektora Publicznego (Certified Government Auditing Professional – CGAP), Certyfikowany Biegły ds. Oszustw i Nadużyć (Certified Fraud Examiner – CFE). Członek IIA Polska i ACFE Polska. Doświadczony nauczyciel akademicki kilkunastu uczelni wyższych w Polsce, wykładowca i trener licznych seminariów, kursów i szkoleń, znakomicie oceniany przez słuchaczy i organizatorów edukacji.

Mariola Dorota Wołoszyn – Psycholog, emerytowany oficer Policji. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe, w tym ponad 15 lat wykonywała zadania psychologa policyjnego. Ostatnie 10 lat Jej służby to aplikowanie psychologicznej wiedzy do zadań realizowanych przez funkcjonariuszy policji (czynności operacyjne, dochodzeniowo – śledcze oraz prewencyjne). Była też konsultantem policyjnych negocjatorów. Ukończyła szkolenia prowadzone przez polskich oraz zagranicznych specjalistów m.in. z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, Conflict Resolution, Research and Resource Center z USA, Milton H. Erickson Institut w Berlinie, Department of Justice, Federal Bureau of Investigation USA, Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie, Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka w Warszawie, głównie z zakresu kryminologii, psychologii sądowej i śledczej, profilowania nieznanych sprawców przestępstw, oceny wiarygodności osób (analiza behawioralna i lingwistyczna), mediacji, negocjacji, interwencji kryzysowej, dysfunkcji w środowisku pracy, diagnozy kandydatów do pracy oraz oceny kompetencji osób zatrudnionych.

Posted in aktualności, Szkolenia.

Dodaj komentarz